kormányrendeletek tesi közösségi

Együttműködési_megállapodás_közösségi Szolgálat Közös lebonyolításáról!

Együttműködési megállapodása van az alábbi munkahelyeknek iskolánkkal:

Szociális és Jótékonysági Szolgálatok

  1. Tatabányai Járási Egyesített Szociális Intézmények
  2. Hospice Szeretetszolgálat Alapítvány Tatabánya
  3. Utcai Szociális Segítők Egyesülete Tatabánya
  4. Tatabányai Otthon Segítünk Alapítvány
  5. ÉFOÉSZ KEM Értelmi Sérültek és Segítők Egyesülete Tatabánya
  6. Nagycsaládosok Egyesülete Tatabánya
  7. Máltai Szeretet Szolgálat
  8. Bázis gyermek és ifjúsági Egyesület Tatabánya
  9. Dunaszentmiklós Közösségért Közalapítvány
  10. Baptista Szeretetszolgálat Tatabánya
  11. Mosonyi Albert Gondozási Központ Dorog
  12. Szent Mihály Idősgondozási Központ Nyergesújfalu
  13. Tatabánya Szent Margit Idősek Otthona
  14. Tatabánya Szent Teréz Idősek Otthona
  15. Tata Kistérségi Időskorúak Otthona
  16. AFS Magyarország Nemzetközi Csereprogram Alapítvány
  17. Komárom-Esztergom Megyei Tehetséggondozó és Léleksegítő Alapítvány
  18. Vakok és Gyengénlátók KEM Egyesülete
  19. Bábolnai Alapszolgáltatási Központ
  20. Berzsánék Idősek Háza Non-Profit KFT Tatabánya

 

 

Kulturális, közösségi  területek

 

  1. Vértes Agóra Múzeum Tatabánya
  2. Gárdonyi Géza Városi Könyvtár Oroszlány
  3. Művelődési Ház Kecskéd
  4. Alapítvány Tatabánya Tánckultúrájáért
  5. Oroszlány Barátainak Köre
  6. Móricz Zsigmond Városi Könyvtár Tata
  7. Kuny Domokos Múzeum Tata
  8. Sárisáp Bányász Művelődési ház- Könyvtár
  9. TIT Komárom-Esztergom Megyei Egyesület
  10. Rozmaring Néptáncegyüttes Baráti egyesület Tatabánya
  11. József Attila megyei könyvtár Tatabánya
  12. Vitéz Sághy Antal Városi Könyvtár és Közművelődési Intézmény Lábatlan
  13. Timi’s School Civil Társaság Tatabánya
  14. Ácsi Bartók Béla Művelődési Ház, Könyvtár és Városi Sportcsarnok
  15. Oroszlányi Közösségi Színtér és Könyvtár
  16. Közösségi Könyvtár Vértestolna
  17. Peron Music Alapítvány Tatabánya
  18. Vértessomlói Művelődési Ház Al-Ar  Műv. Szola.Bt.
  19. Magyari Zoltán Népfőiskolai Társaság

 

Sportegyesületek

 

  1. Tatabánya Városi Szabadidősport Szövetség
  2. Tricepsz Sportegyesület Tatabánya
  3. Magyar Judó Szövetség
  4. Bakonyi Barlangkutató Egyesületek Szövetsége
  5. Oroszlányi Városi Súlyemelő és Erőemelő Egyesület
  6. BAJ KSE
  7. Vértesszőlős SE
  8. Tatabányai Alapítványa Sportkör Egyesület (TASK)
  9. Természetjáró Bakancsos Klub Ács
  10. Tatai Atlétikai Club
  11. Vulkán TSE Tatabánya
  12. Szőnyi Lovas Sportegyesület
  13. Ferobox Event Kft.
  14. KEM Diáksport és Szabadidő Egyesület Tata
  15. Megalódusz Sportegylet Tata
  16. Látóhegyi lovas Hagyományőrző Egyesület Tata
  17. Tatabányai Kézilabda KFT.
  18. Footour Sportegyesület Tata
  19. Tatabányai Sport Club Tatabánya
  20. Szár Községi Sportegyesület

 

Óvodák

 

  1. Benedek Elek Óvoda Tatabánya
  2. Kodály Zoltán Óvoda Tatabánya
  3. Kodály Zoltán / Micimackó Óvoda telephely
  4. Német Nemzetiségi Óvoda Tatabánya
  5. KEM-i Óvoda Általános Iskola Speciális Szakiskola, Kollégium és Gyermekotthon Kömlőd
  6. Bánhidai Szent Erzsébet Óvoda
  7. Bakonysárkányi Csukás István Óvoda
  8. Vidámságok Háza Óvoda – Bölcsőde Tatabánya
  9. Vértesszőlősi Samufalvi Óvoda és Bölcsőde
  10. Csillagsziget Bölcsőde Tata
  11. Napközis Otthonos Óvoda és Bölcsőde Naszály
  12. Kertvárosi Óvoda Tatabánya Bakony út
  13. Mesekert Óvoda és Bölcsőde Kocs
  14. Szomódi Százszorszép Óvoda
  15. Kisködmön Nonprofit BT. Vértesszőlős
  16. Zengő óvoda és Bölcsöde Lábatlan
  17. „Élménygazdag , Néphagyományőrző „ Alapítványi Óvoda Tatabánya
  18. Szárligeti Hétszínvirág Óvoda

 

 

Iskolák

 

  1. Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola
  2. Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI
  3. Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
  4. Tatabányai SZC Kereskedelmi, Vendéglátó és Idegenforgalmi Technikum és Szakképző Iskola
  5. Sárberki Általános Iskola Tatabánya
  6. Edutus Főiskola  Tatabánya
  7. Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Dózsa György Sportiskolai Általános Iskola Tatabánya
  8. Éltes Mátyás Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Ált. Isk., Szakiskola és Készségfejlesztő Iskola

 

 

Környezet- és természetvédelem, Állatvédelem

 

  1. A szebb belvárosért egyesület Tatabánya
  2. Vértesi Erdészeti és Faipari Zrt. Tatabánya
  3. Tappancs Állatmenhely Tatabánya
  4. Gazdátlan Állatokért Alapítvány Tata
  5. Equus Kft. Állatmenhely Alapítvány Tata
  6. Tata-Vet Bt. Állatkorház
  7. Oroszlányi Kutyás Egyesület
  8. REX Komáromi Állatvédő Egyesület Komárom

 

Önkormányzatok

 

  1. Szákszendi Közös Önkormányzati Hivatal
  2. Környe Község Önkormányzata
  3. Császár Önkormányzata
  4. Héreg Község Önkormányzata
  5. Dunaszentmiklós Községért Közalapítvány
  6. Szomódi Község Önkormányzata
  7. Császár Község Polgárőr Egyesülete
  8. Súr Község Önkormányzata
  9. Tárkány község Önkormányzata
  10. Vértesszőlős község Önkormányzata
  11. Vértestolna község Önkormányzata
  12. Szárliget község Önkormányzata

 

 

Egyéb lehetőségek

  • Katasztrófavédelem, Tűzoltóság Tatabánya
  • Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság Tatabánya
  • Vértestolnai Önkéntes Tűzoltó Egyesület
  • Szent Flórián Önkéntes Tűzoltó Egyesület Tarján

 

Egészségügyi területek

  1. Szent Borbála Kórház Tatabánya